طی حرکتی سر زده صورت گرفت؛رئيسي به مناطق زلزله زده خراسان رفت

بدون دیدگاه
شنبه - ۱۹ فروردین ۱۳۹۶
رئيسي به مناطق زلزله زده خراسان رفت

توليت آستان قدس رضوي در بازديد از مناطق زلزله زده استان خراسان رضوي بر لزوم برطرف کردن فوري نيازهاي اوليه حادثه ديدگان زلزله به‌ويژه در مناطق محروم روستايي تأکيد کرد.

به گزارش عصر شمال؛ آيت‌الله سيد ابراهيم رئيسي با حضور سرزده در مناطق زلزله زده استان خراسان رضوي ضمن ابراز همدردي با ساکنان اين مناطق از نزديک در جريان خسارات وارد شده و نحوه کمک رساني‌هاي آستان قدس رضوي به زلزله زدگان قرار گرفت.

رئيسي با ابراز همدردي و همدلي با مردم اين مناطق، بر لزوم تسريع اقدامات عملياتي دستگاه‌ها و نهادهاي اجرايي در رفع مشکلات مردم زلزله زده تأکيد و اظهار داشت: نهادهاي مسئول بايد علاوه بر برنامه‌ريزي براي آغاز بازسازي و ساخت مناسب و مقاوم واحدهاي مسکوني آسيب ديده جهت رفع نيازهاي اوليه و امکانات بهداشتي حادثه ديده‌گان با اهتمام جدي اقدامات فوري داشته باشند.

وي حادثه زلزله خراسان رضوي را دردي بزرگ براي مردم خطه خراسان دانست و تصريح کرد: بي‌ترديد روستاهاي زلزله زده به دستان تواناي اهالي غيور و مقاوم‌ اين خطه بهتر و مقاوم‌تر از پيش ساخته خواهد شد و آستان قدس رضوي در اين مسير کنار مردم خواهد بود.

توليت آستان قدس رضوي تدين، تلاش، سخت کوشي، غيرت، همت، ايستادگي و مقاومت در برابر مشکلات را از خصوصيات مردم خراسان برشمرد و گفت: اين قبيل حوادث، آزمون الهي براي مردم و مسئولان است، اين زلزله براي مردم آزمون صبر، مقاومت و ايستادگي و براي مسئولان آزمون عمل به وظايف است.

رئيسي با توصيه مردم مناطق زلزله‌زده به صبر و بردباري تصريح کرد: مردم ايران، مردمي متحد و يکپارچه هستند و همين اتحاد و يکپارچگي سبب قدرت و اقتدار کشور ماست؛ امروز نيز حادثه ديدگان اين زلزله اطمينان داشته باشند در برابر مشکلات و مصائب تنها نيستيد.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: ۳۱
برچسب ها: