رییس مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس:استاندار گلستان عزل نمی شود

دسته: آخرین خبر , سیاسی , گلستان
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۶ دی ۱۳۹۵
استاندار گلستان عزل نمی شود

دبیر مجمع نمایندگان گلستان، انتشار اخباری مبنی بر تهیه نامه برای عزل استاندار از سوی نمایندگان استان گلستان را تکذیب کرد .

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ رامین نورقلی پور دبیر مجمع نمایندگان استان گلستان با پایگاه خبری تحلیلی گلستان ما، به برخی شایعات اخیر در فضای مجازی استان گلستان در خصوص تلاش نمایندگان برای عزل استاندار پاسخ داد .

 

نورقلی پور در خصوص سوالی مبنی بر جابجایی حسن صادقلو استاندار گلستان گفت : من در سخنرانی خودم نیز عرض کردم که ما به عنوان نماینده و قانونگذار وظیفه داریم بر حسن اجرای قانون نظارت کرده و ارزیابی داشته باشیم .

وی ادامه داد: همیشه بحث هایی در مورد عملکرد برخی شخصیتها بوده ولی این به این معنی نیست که ما بخواهیم سریعا دست به تغییر بزنیم و حتی ممکن است این در مورد استاندار باشد .

نماینده مردم بندرترکمن ، گز ، کردکوی و گمیشان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: اجازه دهید در مورد شایعاتی که در فضای مجازی منتشر می شود و همیشه هم ممکن است صحت نداشته باشد فعلا صحبتی نشود .

نورقلی پور در ادامه در جواب این سوال که آیا ۵ نماینده نامه ای را در خصوص عزل استاندار تهیه کردند یا نه افزود : نه به هیچ وجه چنین نامه ای وجود نداشته و من آن را کاملا تکذیب می کنم .

وی تصریح کرد: ما برای هیچ کس نامه ای نزدیم و به قوت به کارمان ادامه خواهیم داد.

انتهای پیام /


نوشته شده توسط:محسن عسگری - 136 مطلب
پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
بازدید: 82
برچسب ها: