نماینده مردم رشت در مجلس:تغییر فرماندار رشت در آستانه انتخابات جنبه سیاسی دارد/ استاندار به صلاحدید خود این جابه جایی را انجام داد

دسته: سیاسی , گیلان
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۸ آذر ۱۳۹۵
تغییر فرماندار رشت در آستانه انتخابات جنبه سیاسی دارد/ استاندار به صلاحدید خود این جابه جایی را انجام داد

نماینده مردم رشت در مجلس در واکنش به تغییر فرماندران، گفت: این جابجایی ها به جای اینکه در حوزه عمرانی و اجرایی دخالتی داشته باشد بیشتر جنبه سیاسی دارد.

به گزارش عصر شمال به نقل از دانا؛ جبار کوچکی نژاد در گفتگو با خبرنگار «دیارباران» در واکنش به جابجایی فرماندار شهرستان رشت، اظهار کرد: طبق پیشنهاد استاندار گیلان و با دستور  وزیر کشور سیروس شفقی فرماندار آستارا به عنوان فرماندار شهرستان رشت انتخاب شد.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد: شفقی در شهرستان آستارا تجربیات خوب و ارزشمندی را بدست آورده است و این تغییر را باید به فال نیک گرفت.

نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه جابجایی فرماندار رشت در آستانه انتخابات ریاست جمهوری جنبه سیاسی دارد، اضافه کرد: این جابجایی ها به جای اینکه در حوزه عمرانی و اجرایی دخالتی داشته باشد بیشتر جنبه سیاسی دارد.

کوچکی نژاد با اشاره به این نکته که  جهت حل و فصل مشکلات و رفع خلاء های موجود تثبیت مدیریت در حوزه ها اهمیت دارد، تصریح کرد: استاندار به صلاحدید خود این جابجایی را انجام دادند.

وی در خاتمه اظهار کرد: امیدواریم این تغییر در فرمانداری رشت منشاء خیرات و برکات در رفع مشکلات و خلاء های موجود باشد.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: