رئیس کمیسیون منابع طبیعی مجلس:واگذاری آشوراده به افراد ذی نفوذ مصداق بارز زمین خواری است

دسته: گلستان
بدون دیدگاه
دوشنبه - ۲۸ آذر ۱۳۹۵
واگذاری آشوراده به افراد ذی نفوذ مصداق بارز زمین خواری است

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی گفت: واگذاری آشوراده به هر بهانه‌ای به بخش خصوصی و افراد ذی نفوذ مصداق بارز زمین خواری است و موجب تخریب آشوراده در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌شود.

به گزارش عصر شمال به نقل از فارس؛ علی محمد شاعری، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی گفت: مجلس مخالف واگذاری آشوراده به به بخش خصوصی است و بنده بارها به خانم ابتکار گفته‌ام که مجلس مخالف این واگذاری است.

وی ادامه داد: جزیره آشوراده منطقه حفاظت شده، بکر و دست نخورده است به عنوان یک منطقه حفاظت شده باید باقی بماند و همچنان مکان امنی برای زیست پرندگان و اکوسیستم طبیعی برای حفظ محیط زیست استان مازندران و گلستان باشد.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی افزود: واگذاری آشوراده به هر بهانه‌ای به بخش خصوصی مصداق بارز زمین خواری است و موجب تخریب آشوراده در کوتاه‌ترین زمان ممکن می‌شود، ما نباید به بهانه گردشگری، ایجاد اشتغال یا توسعه، محیط زیست را نابود کنیم.

شاعری اظهار داشت: اگر روزی آشوراده به بهانه طرح گردشگری یا هر بهانه‌ای به بخش خصوصی، آدم‌های ذی نفوذ و زمین خوار واگذار شود آبروی محیط زیست کشور از بین خواهد رفت.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: