استاندار گلستان: مدل مکتب سازی شهدا، باعث وحشت دشمنان شده است

دسته: آخرین خبر , خبر ویژه , سیاسی , فرهنگی , گلستان
بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۴ آذر ۱۳۹۵
استاندار گلستان: مدل مکتب سازی شهدا، باعث وحشت دشمنان شده است

استاندار گلستان در آیین اولین اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان با بیان این مطلب که شهدا در زندگی خود به دنبال ایجاد مکتب سازی بودند، گفت: مدل مکتب سازی شهدا، باعث وحشت دشمنان شده است.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ “حسن صادقو” استاندار گلستان در آیین اولین کنگره 4 هزار شهید استان گلستان در گرگان گفت: ما برای 4 هزار شهید استان گلستان به گونه ای جمع شدیم که میخاهیم نام راه حق را که شهدا ایجاد کرده اند را به دیگران معرفی نماییم. اگرچه شهدا وصف نا شدنی هستند ولی در موقع نزول اینگونه وضع شده اند.
وی افزود: درک این وصف به اندازه ای که حد انها هست نیست، بلکه نزولی است برای درک ما. درک شهدا بسیار فراتر از القاب آنهاست.
“صادقلو” تصریح کرد: نقش شهیدان برای بشریت فرا زمانی است، اگر این هزینه ها در راه آنها انجام میشود تنها برای زنده نگاه داشتن اهداف آنها بوده و هست.
استاندار گلستان گفت: شهدا در زندگی خود به دنبال مکتب سازی و ایجاد مدل بوده اند و وحشت دشمن نیز از این مدل است و این راه را مسیری میدانیم برای مقابله با دشمنان و باطلین و اگر کسانی که امروز میخواهند از وسایای شهدا غافل نماند پیور این مدل باشند.
وی افزود: مدلی که شهدا در دوران دفاع مقدس ایجاد کردند، دقیقا مدلی است که در برابر زورگویان بوده است و آرزوی ما این است که این مدل به حکومت صاحب الزمان(عج) متصل نماییم.
“صادقلو” در پایان خاطر نشان کرد: مدل کردن این برنامه ها از اهداف این اجلاسی بوده است که امید است قابل قبول باشد.
انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: