صبح امروز روی داد؛گاو کشی اداره غله گلستان برای تصاحب ساختمان ارشاد گلستان+عکس

بدون دیدگاه
پنجشنبه - ۲۷ مهر ۱۳۹۶
گاو کشی اداره غله گلستان برای تصاحب ساختمان ارشاد گلستان+عکس

در اقدامی جالب مدیران اداره غله گلستان بعد از اینکه توانستند ساختمان خود را بدست بیاورند گاوی خریداری کرده و آن را جلوی ساختمان قربانی کردند ، گویی که انگار فتح بزرگی انجام دادند.

به گزارش عصر شمال از گرگان؛ در اقدامی جالب مدیران اداره غله گلستان بعد از اینکه توانستند ساختمان خود را بدست بیاورند گاوی خریداری کرده و آن را جلوی ساختمان قربانی کردند ، گویی که انگار فتح بزرگی انجام دادند.

بر اساس این گزارش؛ کشمکش اداره غله و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان بر سر ساختمان دور فلکه تالار فخرالدین اسعد گرگان بالاخره به نفع اداره غله استان پایان یافت .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان نهایتا نتوانست بدهی یک میلیارد و ششصد میلیون تومانی اداره غله را بپردازد و ناچارا مجبور شد علیرغم میل باطنی ساختمان را تحویل مدیران غله بدهد .

اما در اقدامی جالب مدیران اداره غله گلستان بعد از اینکه توانستند ساختمان خود را بدست بیاورند گاوی خریداری کرده و آن را جلوی ساختمان قربانی کردند ، گویی که انگار فتح بزرگی انجام دادند.

این در حالی است که هنوز بسیاری از کشاورزان پول گندم خود را دریافت نکردند و می طلبید مدیران غله در این اوضاع بجای ذبح گاو در فتح ارشاد گلستان دغدغه پول گندم کاران را داشتند .

انتهای پیام/ گلستان ما


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: