پلاژهای ساحل دریای بندرگز تخریب شدند/ اوقات سرگرمی مردم را فراهم کنید+عکس

بدون دیدگاه
سه شنبه - ۱ تیر ۱۳۹۵

در نخستین روز از ایام فصل تابستان، پلاژهای ساحل دریای بندرگز بر اساس قانون تخریب شدند.

به گزارش عصر شمال به نقل از شبکه اطلاع رسانی کاسب امین، طبق قانون، برخی از پلاژهای ساحل شهرستان بندرگز تخریب شدند.

بر اساس این گزارش، پلاژ های ساحلی شهرستان بندرگز، محلی برای گذراندن اوقات فراغت جوانان منطقه شده بود که علاوه بر نابودی سلامت خویش، سرمایه های زیادی را از دست داده اند.

در همین راستا، بسیاری از جوانان و نوجوانان، اعم از مرد و زن، برای کشیدن قلیان به پلاژهای ساحل بندرگز، مراجعه می کردند و پول هایی را در همین راستا به صاحبان آن پلاژها پرداخت کرده اند.

1

اما این نکته را نباید فراموش کرد که اقدام مسئولین در این راستا بسیار خوب است اما مسئولین این شهرستان و حتی استان بایستی بدانند که مردم این منطقه هیچ امکان تفریحی و سرگرمی ندارند و جوانان این منطقه با مطرح کردن این سوال که ما به جزء این کار چه تفریحی داریم، روبه رو هستند.

* مردم بندرگز، نیاز به تفریح دارند

البته حق با این جوانان است اما نه به اندازه از بین بردن مهمترین سرمایه زندگی یک انسان که همان سلامتی است.

2

مسئولین شهرستان میتوانند با جایگزین کردن پلاژ های جدید و حتی اجرای برنامه های فرهنگی و شاد همانند سالهای گذشته تفریحات مردم این منطقه را زنده کنند که چه بسا هم باعث ایجاد اشتغال است و هم محلی برای گذراندن اوقات فراغت.

*بندرگز؛ شهر ارواح است و مردم نیاز به تفریح دارند

شهرستان بندرگز با 50 هزار نفر جمعیت در غرب استان گلستان است که به نوعی میتوان دروازه ورود به استان گلستان را به این شهر داد، اما وقتی مسافری از این شهرستان عبور میکند، با عدم امکانات تفریحی مواجه می شود و میگوید این شهر، شهر ارواح است و مردم آن چطور اوقات فراغت خویش را به سر می برند.

3

مسئولین شهرداری و فرمانداری باید هرچه بیشتر تلاش کنند که این شهر را بسازند. البته کار هایی را هم انجام داده اند اما بسیار کم  بوده و بدانند که آن جایگاهی را که به عنوان مسئول بدست آورند از طریق همین مردم بوده است.

امید است در ایام تابستان در منطقه ساحلی این شهر حتی با ایجاد دکل های روشنایی، بازارچه های سنتی، نمایشگاه های دائمی و غیر دائمی، زمین ساحلی و اقلامی از این دست برای مردم این منطقه سرگمی به وجود آوردند تا بلکه جلوی این سودجویی های غیر قانونی از قبیل ایجاد قلیان سراها و غیره.. را گرفته و تفریح، سرگرمی را به مردم این شهر دوباره برگردانند.

انتهای پیام/


پرینت اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها: